Partnerzy

Edyta Morwińska PolatesAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
Sienkiewicza 2 lok 11,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
https://edytamorwinskapilates.pl/
500 221 556
10 %

W ofercie studia są zróżnicowane zajęcia na najlepszym sprzęcie, w komfortowych grupach oraz treningi indywidualne. Znajdziesz tam; stretching, trening mięśni dna miednicy, trening z bobasem, a także zajęcia zdrowy kręgosłup i Body Art prowadzone przez najlepszych instruktorów. Wybierz zajęcia, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i zarezerwuj sobie miejsce poprzez aplikację w najwygodniejszej dla Ciebie porze.

Studio oferuje min;
PILATES MATA
PILATES MOTR/ACR
PILATES MASZYNY
TRENING INDYWIDUALNY
ZDROWY KRĘGOSŁUP
MASAŻ LECZNICZY
TERAPIA INDYWIDUALNA Z FIZJOTERAPEUTĄ
ANIMAL FLOW
bodyART®
SHIATSU

Czytaj więcej
Miły ZakątekAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
Sadowa 17a,
05-822 Milanówek
https://www.facebook.com/pg/milyzakatek/services/
506 072 501
10 %

W Miłym Zakątku możesz wykonać ; zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure, masaż ciała, endermologia, depilacja laserowa, zabiegi laserem, pump filler - bezigłowe wypełnianie zmarszczek i inne.
W "Miłym Zakątku" otrzymujesz 10% rabatu na ENDERMOLOGIĘ - masaż wspomagający odchudzanie!
Zapraszamy serdecznie:)

Czytaj więcej
SMOK Klub KarateAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
,
Podkowa Leśna i Warszawa
http://www.smok.waw.pl
513133120
20 %

Stowarzyszenie SMOK to organizacja działająca na rzecz dzieci i młodzieży. Nie jesteśmy „nowi”. Działamy już od 2000 roku! Wśród swoich wychowanków mamy medalistów Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz wielu innych krajowych i międzynarodowych turniejów karate.

​

Prowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych i wciąż się rozwijamy. W naszym klubie działają sekcje karate Shinkyokushin oraz Tańca Nowoczesnego.

​

Organizujemy obozy sportowo-rekreacyjne, które cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród członków klubu. Nasza akcja „Równe Wakacje” umożliwia wyjazd na wymarzone wakacje również podopiecznym warszawskich OPS-ów. A oferta bardzo zróżnicowana: karate, taniec, wspinaczka, taniec na szarfach, slackline, rolki i wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej
POKAŻ